Müslin Emzirme Önlüğü Modelleri ve Çeşitleri

Parilico müslin emzirme önlüğü modellerimiz farklı çeşit ve renkleriyle anne ve bebekleri memnun etmeye devam ediyor. Organik müslin kumaştan elde edilen ürünlerimiz bebeklerin ve annelerin cildini bütün doğallığıyla korurken ekstra rahat yapısıyla tercih edilen ürünlerimizden oluyor. Doğal müslin kumaştan elde edilen emzirme önlüğü modellerimizle siz de bebeğinizin cildinin güvende olduğunu hissedeceksiniz.

Müslin Emzirme Önlüğü Nedir?

Bebek emzirme önlüğü dış ortamlarda bebeklerin rahatça beslenmesini sağlayan, dışarıda bebek emzirirken annelerin de rahat etmesini sağlayan bir örtüdür. Anneler için kurtarıcıdır. Bebek bakım çantasında yer edinen bakım ürünlerindendir. Annenin boynuna bağlanan ve emzirme sırasında bebeği örten ince bir yapıdadır. Anne ve bebek arasındaki en özel anlardan olan emzirme sırasında oldukça kolaylık sağlayan bir üründür. Bebeklerinizi dış ortamlarda, evinizden başka yerlerde, kalabalık ortamlarda ve birçok farklı yerde rahatça emzirmenizi sağlayan kurtarıcı işlevdeki önlüklerdir.

Müslin emzirme önlüğü size ve bebeğinize ekstra rahatlık sağlayacak yapıdaki önlüklerdir. Ekstra yumuşak bambu veya pamuk dokuma müslin kumaşlar organik yapısıyla havayı kolayca geçirir, beslenme sırasında bebeğinizin hava almasını sağlayarak sizi ve bebeğinizi terletmez, bunaltmaz. Rahat rahat emzirmenizi sağlayarak süreci kolaylaştırır.

Pamuklu emzirme önlüğü yapısındaki doğal dokuma bileşenler sayesinde hem sizin hem de bebeğinizin cildini korur. Bebeğinizin pamuksu cildine uygun yapıdaki dokusuyla hem hijyenik hem de oldukça sağlıklıdır. Nefes aldıran yapıda olduğu için bebeğinizi bunaltmaz, rahatsız etmez. Hem bebeğinize hem size ferah ve rahat bir ortam sağlar.

Müslin kumaş emzirme önlüğü, emzirme önlükleri arasında tercih edilmesi gereken modellerdendir. Bebek ile iç içe olan bakım ürünlerini seçerken hem annenin hem de bebeğin sağlığı ve hijyeni için olabildiğince doğal ve organik ürünleri seçmeye özen gösterilmelidir. Bebeklerin cildi çok hassas yapıda olduğu için onlar için ciltlerine uygun en doğal, kimyasal barındırmayan ürünler seçilmelidir. Siz de bebeğinizin ve kendinizin cilt sağlığı için Parilico doğal bebek bakım ürünlerinden vazgeçmeyin.

Bebek Müslin Emzirme Önlüğü Çeşitleri Nelerdir?

Parilico müslin kumaş bebek emzirme önlüğü modellerimiz şunlardır:

  • Taşıtlar Bambu Müslin Emzirme Önlüğü
  • Lama Pamuk Müslin Emzirme Önlüğü
  • Gökkuşağı Pamuk Müslin Emzirme Önlüğü
  • Yaramaz Tavşan Pamuk Müslin Emzirme Önlüğü
  • Tavşan Çiftliği Pamuk Müslin Emzirme Önlüğü
  • Masum Tilki Pamuk Müslin Emzirme Önlüğü
  • Mimoza Pamuk Müslin Emzirme Önlüğü
  • Kuğu Pamuk Müslin Emzirme Önlüğü
  • Denizaltı Pamuk Müslin Emzirme Önlüğü

Birçok farklı modeli bulunan Parilico emzirme önlüklerinden zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Önlük çeşitlerimizin hepsi %100 organik pamuk/bambu dokuma müslin kumaştan elde edilmiştir. Emzirme önlüğü modellerinin tamamının boyun kısmında ayarlanabilir üç kademeli çıtçıt detayı bulunmaktadır. Bu sayede kendi rahatınıza göre istediğiniz boyutta kolayca ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda her seferinde bağlamakla uğraşmadan çıtçıtlı kolay yapısı sayesinde takıp çıkarabilirsiniz. Bu özellik annelere kolaylık sağlaması için tasarlanmıştır.

Parilico emzirme önlüğü modelleri tamamen doğal yapıda olduğu için yıkama sırasında dikkat edilmelidir. Aksi takdirde çekme yapabilir, kumaş yapısı bozularak işlevini kaybedebilir. Önlüğü yıkarken yüksek sıcaklıklardan kaçınılmalıdır. Maksimum 30 derecede ve kısa programlarda yıkanmalıdır. Tüm doğal pamuksu ürünlerde olduğu gibi Parilico müslin emzirme önlüğü ürünlerimizi de yüksek ısıda yıkamak kumaşın çekmesine neden olur. Kumaşı yıkarken ısıya dikkat etmeli sonrasında da kurutma ve ütü gibi ısıyla temas edeceği durumlardan kaçınmalıyız. Ürünü hava ile temas ederek kendi kendine kurumaya bırakmalıyız. Oldukça yumuşak dokusu olduğu için kuruma sonrası kırışıklıklar kullandıkça kendiliğinden düzelecektir.

Emzirme önlüğü modellerimiz 90x70 cm’dir. Emzirme sırasında size ve bebeğinize kolaylıkla yetecek boyuttadır. Hafif yapısı ve pamuksu dokusu sayesinde yanınızda rahatça taşıyabilirsiniz. Fazla yer kaplamadığı için çantanıza kolayca sığacaktır.

Müslin Emzirme Önlüğü Fiyatları

Parilico bebek müslin emzirme önlüğü fiyatlarımız bütün model ve renk çeşitlerinde 112 TL olmak üzere tek fiyattır. Ürünlerimiz %100 doğal son kalite müslin kumaştan üretilmiştir. Son kalite doğal yapıları sayesinde Parilico müslin emzirme önlüğü modelleri uzun süre kullanıma uygundur. Yıkama ve ısıyla temasına dikkat edildiği sürece kumaş tipinde bozulma görülmez. Tüm ürünlerimizi kişiye özel olarak tercih edebilir, bebeğinizden bir anıyı yıllarca saklayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR