1

Müslin Çarşaf Modelleri ve Çeşitleri

Parilico müslin çarşaf modelleri tüm doğallığıyla bebeklerinizi uyurken de rahat ettiriyor. Bebeklerin cilt dostu organik ürünlerle onlara rahat ve huzurlu bir uyku sunuyor. Siz de uyku boyunca bebeklerinizin cildine layık organik ürünler için Parilico uyku ürünlerini ve çarşaflarını tercih edebilirsiniz. Birçok farklı model ve çeşitleriyle Parilico bebek ürünleri anne ve bebekleri mutlu etmeye devam ediyor.

Ayarlanabilir Lastikli Müslin Çarşaf Nedir?

Müslin çarşaf özel dokuma organik pamuklu kumaştan yapılan çarşaflardır. Müslin çarşaflar diğer çarşaf kumaşlarına göre çok daha doğal ve yumuşak bir yapıya sahiptir. İçeriğinde kullanılan özel müslin kumaş sayesinde bebeklerinizi uykusu boyunca rahat ettirir. Müslin kumaşın emici yapısı sayesinde bebekleriniz uyku sırasında terlese bile teri üzerinde kalmaz, müslinin emici yapısı sayesinde rahatça uykusuna devam eder. Nefes aldıran müslin kumaş sayesinde bebeğinizin cildi havasız kalmaz. Müslin çarşaf çeşitleri her mevsim rahatlıkla tercih edilebilir. Özel pamuksu dokusu sayesinde bebeklerinizin cildini yaz kış rahat ettiren bir yapıya sahiptir.

Bebeklerin en uzun zaman geçirdiği vakit uyku vaktidir. Özellikle yeni doğanlarda uyku süresi bir hayli uzundur. Bu uzun uyku süresi boyunca bebeğinizin cildiyle direkt olarak temas eden ürünleri seçerken dikkat etmek gerekir. Uyuduğu yatakta kullandığınız çarşaflar bebeğinizin cildine uzun süre temas eden eşyalardandır. Bu yüzden çarşaflarda organik ve pamuksu ürünler tercih etmek önemli bir konudur. Parilico müslin çarşaflarının organik ve doğal yapısıyla bebekleriniz cildine yakışır pamuksu dokuda ürünlerle rahat bir uyku çekerken annelerin de içleri rahat eder. Bebek ürünlerinde olabildiğince doğal ürünleri tercih etmek, kimyasal içerikli ürünlerden kaçınmak gerekir. Siz de Parilico bebek ürünleri sayesinde bebeğinizin konforunu koruyabilirsiniz.

Bebek Müslin Çarşaf Ölçüleri Nelerdir?

Parilico bebek/çocuk müslin çarşaf ölçülerimiz yatak tipine göre farklılık göstermektedir. Birçok farklı ölçüde çarşaflarımız bulunmaktadır. 50x90 cm, 60x120 cm, 70x100 cm, 70x110 cm, 70x140 cm, 90x130 cm, 90x140 cm, 90x160 cm, 90x190 cm ve 100x200 cm olmak üzere farklı ebatlarda çarşaf ölçüleri mevcuttur. Her modelimizde farklı çarşaf ölçülerini bulabilirsiniz. Bebeğinizin yatağına veya beşiğine göre uygun ölçüyü özel sipariş olarak temin edebilirsiniz.

Müslin çarşaf ürünlerimiz ayarlanabilir lastikli yapısıyla kayma yapmaz, yatağa kolaylıkla uyum sağlar. En sevilen özelliklerinden biri de ayarlanabilir lastikli yapısıdır. Ayarlanabilir bu yapı sayesinde yatakta istediğiniz gerginlikte çarşafı sabit şekilde tutturabilirsiniz. Satın almadan önce yatak veya beşik ölçülerini doğru şekilde mutlaka ölçerek sipariş verin.

Bebek Müslin Çarşaf Çeşitleri Nelerdir?

Doğal kumaş yapısıyla Parilico müslin çarşaf ürünleri tercih edilen ürünlerimizdendir. Bebek çarşafları arasında doğal ve organik yapısıyla müslin kumaş farkını hissettirecektir.

Parilico Bebek Müslin Çarşaf Çeşitleri şunlardır:

  • Taşıtlar Lastikli Bambu Müslin Çarşaf
  • Lama Lastikli Pamuk Müslin Çarşaf
  • Gökkuşağı Lastikli Pamuk Müslin Çarşaf
  • Yaramaz Tavşan Lastikli Pamuk Müslin Çarşaf
  • Tavşan Çiftliği Lastikli Pamuk Müslin Çarşaf
  • Masum Tilki Lastikli Pamuk Müslin Çarşaf
  • Mimoza Lastikli Pamuk Müslin Çarşaf
  • Kuğu Lastikli Pamuk Müslin Çarşaf
  • Denizaltı Lastikli Pamuk Müslin Çarşaf
  • Retro Beyaz Lastikli Pamuk Müslin Çarşaf

Farklı renk ve modeldeki müslin çarşaf çeşitleri arasından bebeğiniz için en uygun modeli zevkinize göre seçebilirsiniz.

Parilico müslin çarşaf modellerini en fazla 30 derece sıcaklıkta ve kısa programda yıkayınız. Organik pamuksu bir dokusu olduğu için tüm doğal pamuklu ürünlerde olduğu gibi yüksek ısılarda çekme yapma olasılığı yüksektir. Makinenizin elde yıkama veya kısa program ayarında düşük sıcaklıklarla yıkamalısınız. Kumaşın yapısını bozabilecek ütü ve kurutma gibi durumlardan kaçınmalısınız. Yumuşak yapılı bir kumaş olduğu için zaten kullandıkça yumuşayacak ve kırışıklığı da gidecektir. Ürünün formunu korumak için bu önemli detaylara dikkat etmeniz gerekir.

Bebek Müslin Çarşaf Fiyatları

Parilico bebek müslin çarşaf fiyatları boyutlarına göre değişiklik göstermektedir.

50x90 cm müslin çarşaf 123 TL,

60x120 cm, 70x100 cm ve 70x110 cm müslin çarşaf 149 TL,

70x140 cm, 90x130 cm müslin çarşaf 159 TL,

90x140 cm müslin çarşaf 169 TL,

90x160 cm müslin çarşaf 189 TL,

90x190 cm ve 100x200 cm müslin çarşaf 225 TL fiyatlarındadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR