Oyun Halısı Modelleri ve Çeşitleri

Parilico oyun halısı modelleri birçok farklı çeşidiyle hem bebeklerin hem de annelerin keyifli zamanlar geçirmesini sağlıyor. Oyun halısı modellerinde dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri de yumuşak dokuda olmasıdır. Bebeğinizin sürekli temas halinde olacağı halı modellerinin yumuşak özellikte olması ve doğal olması önemli bir detaydır. Bebeğiniz bu sayede gün içerisinde halı üzerinde kendini rahat hissedecek ve vakit geçirmekten keyif alacaktır. Bu şekilde oyun halısı üzerinde eğitici ve keyifli zamanlar geçirecektir. Bebekleriniz oyun halısı üzerinde eğlenceli vakitler geçirip oyalanırken siz de rahat bir nefes alabilirsiniz. İçiniz rahat bir şekilde bebeğinizin keyifli anlarının tadını huzurla çıkarabilirsiniz.

Bebek Oyun Halısı Nedir?

Oyun halısı bebeklerin keyifli vakit geçirebileceği, üzerine oyuncaklar da asabileceğiniz bir zemin halısıdır. Oyuncaklarını halı üzerine koyarak burada da onlarla vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Oyun halıları bebeğinize keyifli vakit geçirerek, kas gelişimini de olumlu yönde etkiler. Bebeğin gün içerisinde verimli zaman geçirerek oyalanmasını sağlar. Bebeğiniz oyun halısında oyuncaklarıyla zaman geçirirken siz de kendinize vakit ayırabilirsiniz.

Bebek oyun halısı modellerinde farklı amaçlara uygun çeşitler vardır. Parilico oyun halısı modellerimiz doğal ve organik yapısıyla bebeklerinizi rahat ve güvende hissettirecek ürünlerdir.

Bebek oyun halısı kaç aylıkken kullanılır diyorsanız cevabı aslında size bağlıdır. Her bebeğin gelişimi farklıdır, süre bebekten bebeğe değişebileceği gibi genellikle 4 aylıktan itibaren oyun halısı kullanıma başlanabilir. 5-6 aydan itibaren bebeklerin çevresinde olanları fark etmeye başlaması ve oyuncaklarını da keşfetmesiyle oyun halısı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu aylardan 2 yaşlarına kadar bebeklerde oyun halısı kullanılabilir. Bebek oyun halısı modelleri renk, desen ve çeşitleriyle farklı amaçlara uygun olarak tasarlanmaktadır. Siz de kendi bebeğinize uygun modeli seçerek güzel vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Oyun halısı faydalı mı? Oyun halısı bebeklerin kendi kendine verimli zaman geçirmesi, kas ve boyun gelişimi için önemli bir araçtır. İçeriğinde zararlı kimyasallar olmadığı sürece, doğal pamuklu kumaştan üretilen oyun halılarını tercih edebilirsiniz. Bebeğinizi yüz üstü yatırarak boyun kaslarının gelişimine katkı sağlayıp, başını dik tutmasına yardımcı olabilirsiniz.

Oyun Matı Nedir?

Bebek oyun matı bebeklerin ve küçük çocukların üzerinde             eğlenceli zamanlar geçirebileceği yumuşak dokulu ürünlerdir. Bebeğin özellikle emeklemeye ve yürümeye çabaladığı dönemlerde oyun matı kullanımı faydalı olacaktır. Yumuşak yüzeyi sayesinde bebeğiniz üzerinde rahatça hareket edecektir. Oyun matı neden kullanılır derseniz en yaygın kullanım nedeni yumuşak yüzeyi sayesinde bebeğinizi güvende hissettirecek olmasıdır. Bebeğinizin pamuksu cildine uygun yumuşak yapısı sayesinde düşme gibi durumlarda onu güvende tutar, sert zeminle direkt olarak temas etmesini engeller. Olası yaralanma ve acı duyma durumlarını engeller. Bebeğinizin oyun oynarken, kendi kendine oyalanırken eğlenceli ve güvenli vakit geçirmesini sağlar. Bebek oyun matı nasıl olmalı? Bebek oyun matı satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik sağlığa zararlı kimyasal maddeler içermemesidir. Siz de Parilico oyun halısı modelleriyle çocuğunuza güvenli ve keyifli zamanlar sağlayabilirsiniz.

Çocuk Oyun Halıları Nerelerde Kullanılır?

Oyun halısı modelleri birçok farklı yerde birçok farklı amaçla kullanılabilir. Oyun halılarını evinizde sert zemin yüzeylerden bebeklerinizi korumak için kullanabilirsiniz. Bunun dışında misafirliğe veya başka bir yere gittiğinizde de oyun halısını yanınızda taşıyarak kullanabilirsiniz. Pikniklerinizde de bebeğinizin oyun halısını yanınızda taşıyarak dışarıda keyifli zamanlar geçirmesini sağlayabilirsiniz. Yumuşak ve kaliteli yapısı sayesinde Parilico oyun halısı modelleri birçok yerde kullanıma uygundur. Özel taşıma çantası bulunan Parilico oyun halısı modelleri taşınabilir hafif yapısıyla her yere kolaylıkla götürülebilir.

Çocuğunuz oyun halısı yaşını geçtiyse ve artık halı üzerinde vakit geçirmiyorsa halının temizliğini sağlayarak artık oyun halısını uyurken bebeğiniz için yorgan olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede uzun süre birçok amaç için oyun halılarını kullanabilirsiniz.  

Eğitici Oyun Halısı Modelleri

Parilico oyun halısı modelleri arasından bebeğinizin kaç aylık olduğuna göre eğitici oyun halısı modellerini seçebilirsiniz. Çocuğunuza sayıları, hayvanları, kıtaları vb. durumları öğreterek eğitmek istiyorsanız; çocuğunuzla beraber bu şekilde eğitici aktiviteler gerçekleştirmek istiyorsanız Parilico eğitici oyun halısı modellerini tercih edebilirsiniz.

Sayı desenli modelimizle çocuklarınıza sayıları öğretecek oyunlar, kıta ve hayvan desenli modellerimizle de hem dünya üzerindeki kıtaları hem de hayvanları öğretecek oyunlar oynayabilirsiniz. Hem kendi kendine hem de sizinle eğitici oyunlar oynayarak birçok şey öğrenecektir. Bu şekilde çocuğunuzun keyifli zamanlar geçirirken aynı zamanda eğitici aktiviteler yapmasını sağlayabilirsiniz.

Oyun Halısı Çeşitleri Nelerdir?

  • Dünya Haritası Çok Amaçlı Organik Pamuk Oyun Halısı
  • Küçük Kaşifler Çok Amaçlı Oyun Halısı
  • Mimoza Çok Amaçlı Oyun Halısı
  • Tavşan Çiftliği Çok Amaçlı Oyun Halısı
  • Doğa Çok Amaçlı Oyun Halısı
  • Gökkuşağı Çok Amaçlı Organik Pamuk Oyun Halısı
  • Sayılar, Hayvanlar, Çiçekler, Eğitici, Çok Amaçlı Oyun Halısı

Parilico oyun halısı çeşitleri içerisinde birçok farklı eğitici model bulunmaktadır. Farklı model ve tarzdaki oyun halısı modellerinden bebeğinize uygun olanı seçebilirsiniz. Dünya haritası modeliyle bebeğinizle çeşitli eğitici oyunlar oynayabilir, farkındalık kazandırabilirsiniz. Kıtalar üzerindeki hayvan modelleri sayesinde bebeğinizle birlikte halı üzerinde eğlenceli aktiviteler yapabilirsiniz. Sayıları içeren modelimizle bebeğinizle sayılar üzerinden pratik yapabilirsiniz.

Oyun halısı modellerimiz birinci kalite elyaf dolgudan üretilmiştir. Bebeğinizi üşütmeyecek, yumuşak ve kaliteli bir yapısı vardır. Oyun halısını aynı zamanda yorgan olarak da kullanabilirsiniz, bu yönüyle çok amaçlı bir üründür. Ürünlerimizin kendi özel taşıma çantası da bulunmaktadır. Bu sayede her yere götürebilir, her yerde kullanabilirsiniz. Evde, piknikte, misafirlikte ve birçok yerde oyun halısını kullanabilirsiniz. Parilico bebek oyun halısı modelleri bebeğinize her yerde güvenli ve temiz bir alan aynı zamanda keyifli zamanlar sağlar.

Markamızın oyun halısı modellerini 30 derecede doğal sabunlarla yıkayabilirsiniz. Oyun halısı üzerinde halının yapısını bozabilecek direkt sıcak ile temas edeceği ütü ve kurutma gibi ürünler kullanmayınız. Makinenizin 30 derece ayarında bebek şampuanları kullanarak temizliğini sağlayabilirsiniz.

Parilico Oyun Halısı Fiyatları

Markamızın oyun halısı modelleri 264 TL fiyatındadır. 115x130 cm boyutundaki modellerimizde farklı çeşitler bulunmaktadır. Farklı desenlerdeki oyun halısı modellerinden bebeğinize uygun modeli seçerek keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Parilico oyun halısı modellerimiz kaliteli yapısı sayesinde birçok alanda ve farklı yerlerde kullanılabilir ürünlerdir. Bebekleriniz halı üzerinde oldukça keyifli ve verimli zamanlar geçirecektir. Bebeğinize aynı zamanda her yerde hijyenik bir ortam sağlayacaktır. Oyun halısı sayesinde bebeğiniz direkt olarak yer ile temas etmek yerine hijyenik bir ortamla temas eder. Halının temizliğine dikkat ettiğiniz sürece bebeğiniz güvenli ve hijyenik bir ortamda oyunlarına devam edecektir.

Parilico oyun halısı modelleri kaliteli yapısı, dayanıklılığı ve eğitici modelleriyle ön plana çıkmaktadır. Oldukça sade ve şık tasarımlı oyun halılarımız bunun yanında eğitici özellikleriyle de tercih edilmektedir. Siz de Parilico ürünleriyle bebeğinizi rahat ettirmeye devam edin.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR