Puset Örtüsü Modelleri ve Çeşitleri

Parilico puset örtüsü çeşitleri birbirinden sevimli modelleriyle annelerin tercihi olmaya devam ediyor. Birçok farklı model ve renk seçeneğiyle parilico puset örtüsü modelleri anne ve bebeklerin yüzünü güldürüyor.

Puset Örtüsü Nedir?

Bebeklerin dışarıda kolayca taşınmasını sağlayan farklı modellerde ve çeşitlerdeki bebek seyahat araçlarından puset dışarıda kullanılırken özellikle küçük bebeklerde puset örtüsü ile beraber kullanılmaktadır. Pusette katlanabilir, bebek arabasıyla uyumlu, elde taşınabilir vb. gibi birçok farklı model seçeneği bulunmaktadır. Pusetler bebeklerde 9-12 aya kadar kullanılmaktadır. Ev içerisinde, araba içerisinde veya dışarıda bebeği taşırken puset çok tercih edilen bir bebek aracıdır. Pusetin önü tamamen kapanmamaktadır. Ufak bebekleri dış etmenlerden korumak için puset üzerine örtülen puset örtüsü çeşitleri tercih edilmektedir.

Puset örtüsü özellikle dış ortamlarda bebeğinizin puset içerisindeyken onu rüzgardan, zararlı güneş ışınlarından, tozlardan, sinek böcek vb. gibi birçok dış etmenden korunmasında yardımcı olacak bir üründür. Bebeğinizi hastaneye vb. yerlere götürdüğünüzde de puset üzerine kullanacağınız örtü sayesinde olumsuz dış etmenlerden koruyabilirsiniz. Bebek pusetinin üzerini tamamen kaplayan bu örtü sayesinde puset içerisine giren hava süzülerek bebeğinizin temiz havayı alması sağlanır. Puset örtüsü bu anlamda çok kullanılan bebek bakım ürünlerinden biridir. Siz de Parilico puset örtüsü çeşitleriyle çocuğunuzun güvende hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Müslin Puset Örtüsü Farkı Nedir?

Puset örtüsü pusetin tamamını örterek bebeğin dış etmenlerden korunmasını sağlar. Örtü sayesinde bebeğiniz olumsuz etkenlerden olabildiğince etkilenmemesi amaçlanır. Bu yüzden pusetlerle beraber puset örtüleri yaygın kullanım alanına sahiptir.

Puset örtüsünde müslin kumaş kullanmanın farkı nedir derseniz hava aldıran yapısı diyebiliriz. Puset örtüsünde kullanılan müslin kumaşın nefes aldıran yapısı sayesinde bebeğiniz puset içerisinde havasız kalmaz, bunalmaz ve terlemez. Bu yönüyle puset örtüsü ürünlerinde de birçok bebek bakım ürününde olduğu gibi müslin kumaş tercih edilmektedir. Müslin ürünler bebek bakım ürünlerinde doğal ve organik yapısıyla oldukça ön plana çıkmaktadır. %100 organik dokuma kumaş yapısı sayesinde bebeklerinizin rahatından ödün vermez. Üzerindeki desenlerde ise doğal sertifikalı iplik ve boya malzemeleri kullanılmıştır. Bütün Parilico bebek bakım ürünlerinde olduğu gibi puset örtüsü modellerinin de kimyasal madde kullanımından kaçınılmıştır.

Müslin puset örtü modellerinin diğer puset örtülerine göre en büyük ve önemli farkı budur. Bebeğinizin cilt sağlığı, hijyeni ve kendini rahat hissetmesi için müslin puset örtü modelleri önemli bir yere sahiptir. Siz de Parilico müslin puset örtü modelleriyle bebeklerinizin rahatını sağlayın, gün boyu bebeklerinizin güvende olduğunu hissedin.

Puset Örtüsü Ölçüleri Nelerdir?

Parilico puset örtü modellerinde tek ebat bulunmaktadır. Peki Parilico puset örtüsü ebatları nedir? Bütün modellerin ölçüsü pusetlerle uyum sağlayacak şekilde 115x75 cm’dir. Pusetin tamamını içine alarak bebeğinizin güvende olmasını sağlar. Parilico puset örtüsü çeşitlerinde pusete kolayca geçirilip çıkarılabilecek şekilde ortasında iki tane cırt cırt detayı bulunmaktadır. Bu detay sayesinde pusetin tutulacak yerine kolay bir şekilde geçirebilirsiniz.

Puset Örtüsü Nasıl Takılır?

Parilico puset örtüsü modelleri tüm pusetlerle uyumlu olacak şekilde üretilmiştir, bütün pusetlerle uyumlu ve kolay takılabilecek modellerdir. Parilico puset örtüsü modelinin kullanımı çok kolaydır. Örtünün ortasında bulunan cırt cırtlar sayesinde pusetin tutulacak yerine bütün puseti kapsayacak şekilde asılarak takılır ve kolayca kullanılır. Çıkarırken de aynı şekilde çıkarabilir veya örtüyü bir tarafa toplayarak çıkarmadan kullanabilirsiniz.

Puset Örtüsü Çeşitleri Nelerdir?

Parilico puset örtüsü modelleri şunlardır:

  • Gökkuşağı Pamuk Müslin Puset Örtüsü
  • Taşıtlar Bambu Müslin Puset Örtüsü
  • Mimoza Pamuk Müslin Puset Örtüsü
  • Yaramaz Tavşan Pamuk Müslin Puset Örtüsü
  • Kuğu Pamuk Müslin Puset Örtüsü
  • Lama Pamuk Müslin Puset Örtüsü
  • Masum Tilki Pamuk Müslin Puset Örtüsü
  • Denizaltı Pamuk Müslin Puset Örtüsü
  • Tavşan Çiftliği Pamuk Müslin Puset Örtüsü

Farklı desenlerdeki puset örtüsü modelleriyle markamız tercih edilen ürünlerden olmaya devam ediyor. Birbirinden sevimli modeller arasından zevkinize uygun Parilico puset örtü çeşidini seçebilirsiniz. Puset örtüsü isimli modelleri arıyorsanız da Parilico markamızın isimli seçenekleriyle bebeğinize özel örtü modellerine sahip olabilirsiniz.

Puset Örtüsü Fiyatları

Parilico puset örtüsü modellerinde fiyat sabittir. Hepsi aynı ölçüdeki puset örtü modellerimizin fiyatı sabit 140 TL’dir. Tüm puset modelleriyle uyum sağlayacak tek bir ölçü bulunmaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR